Avastage seksuaalse heaolu maailm koos Katja Katsmaniga!

Kutsume teid unikaalsele koolitusele Katja Katsmanilt, kliinilise sotsiaaltöö magistrilt, pereterapeudilt ja seksoloogilt, kellel on rohkem kui 20-aastane kogemus!

Sellel isiklikul kohtumisel, Katja Katsman, kes elab Iisraelis ja kellel on ulatuslik kogemus perekondlikus nõustamises ja psühhoteraapias, avab teile seksuaalse harmoonia saladused ja hajutab müüte, mis takistavad teie naudingut ja heaolu.

Ärge laske mööda võimalust muuta oma isiklikku elu paremaks, soetades kohe pileti sellele eksklusiivsele koolitusele! Kohtade arv on piiratud!

"Ärge lükake võimalust rikastada oma elu uute teadmiste ja kogemustega edasi. Tegutsege juba täna, et elada juba homme paremini!" – Katja Katsman.

Soetage oma pilet juba täna ja astuge esimene samm seksuaalse heaolu ja suhete harmoonia poole sellel unustamatul offline üritusel!

Muusikahooaja sündmus!

2024. aastal möödub 100 aastat suure itaalia helilooja surmast. Sellele kuupäevale on pühendatud Puccini festivali eriprogramm, mida näeb ka Tallinna publik!

Alexela kontserdimaja laval esitavad Puccini parimaid teoseid väljapaistvad solistid Vincenzo Costanzo (tenor) ja Marina Medici (sopran) Läti Festivali Sümfooniaorkestri saatel maestro Jacopo Sipari Di Pescasseroli juhatusel.

Torre del Lagos toimuv Puccini festival on üks oodatumaid sündmusi Toscaly kultuurielus, üks Itaalia tähtsamaid festivale ja ainus helilooja Giacomo Puccinile pühendatud festival maailmas, mis toimub igal suvel, juulis ja augustis.

Avalsiom OÜ
Reg. kood: 16845544
Paldiski mnt 169, Tallinn, Eesti
info@avalsiom.ee
Tel. +372 511 4585
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram