Meist

Avalsiom on kokku pannud professionaalide meeskonna, kellel on rikkalik ja laialdane kogemus erinevate meelelahutuslike, loominguliste ja harivate ürituste korraldamisel ja läbiviimisel nii Eestis kui ka välismaal, samuti erineva loomingulise ja suunatud sisu loomisel ja tootmisel.

Oleme kogunud märkimisväärseid teadmisi erinevate projektide kavandamisel, koordineerimisel ja elluviimisel, kaasates erinevate valdkondade professionaale, sealhulgas heli- ja videosisu, graafilise disaini, muusikakujunduse, valgustuse ja heli. Meie partneriteks erinevates projektides on oma valdkonna juhtivad eksperdid, kellega meil on pikaajalised ja tulemuslikud suhted.

Koos partneritega korraldame ka rahvusvahelisi üritusi erinevates Euroopa linnades.

Meie valik eelistab alati helgeid ja sisukaid sündmusi, mis võivad ühiskonda positiivselt ja arendavalt mõjuda. Töötame selle nimel, et anda oluline panus ühiskonna kultuuri-, sotsiaalsesse ja integratsiooniellu.

Avalsiom OÜ
Reg. kood: 16845544
Paldiski mnt 169, Tallinn, Eesti
info@avalsiom.ee
Tel. +372 511 4585
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram